Dichtbij bewindvoering | Team/Contact
16335
page-template-default,page,page-id-16335,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Team/Contact

Dichtbij bewindvoering

E: info@dichtbijbewindvoering.nl
A: Postbus 1050, 4801 BB Breda

T: Voor cliënten:
– Ochtend: van 9:00 uur tot 12:00 uur op het mobiele nummer van uw bewindvoerder op de hieronder aangegeven dagen.
– Middag: na 12:00 uur niet telefonisch bereikbaar.

Voor instanties:
– Ochtend: van 9:00 uur tot 12:00 uur bij voorkeur direct op het mobiele nummer van de betreffende bewindvoerder op de hieronder aangegeven dagen.
– Middag (zonodig): van 12:00 uur tot 17:00 uur op 085-8081080.

U kunt ook mailen naar info@dichtbijbewindvoering.nl

mayte

Mayte van Bokhoven

E: mayte@dichtbijbewindvoering.nl
T: 06-28363522

Bereikbaar: di, wo, do en vrij

Nikki1

Nikki Wolff

E: nikki@dichtbijbewindvoering.nl
T: 06-14402037

Bereikbaar: ma, di, do en (spoed) vrij

Lonneke1

Lonneke Hendrikx

E: lonneke@dichtbijbewindvoering.nl
T: 06-34041918

Bereikbaar: ma, di, do en vrij

René1

René Schuurmans

E: rene@dichtbijbewindvoering.nl
T: 06-34046127

Bereikbaar: ma, di, wo, do en vrij

Felicity1

Felicity Kaloudis

E: felicity@dichtbijbewindvoering.nl
T: 06-31641319

Bereikbaar: wo en vrij

Colinda1

Colinda Tax

E: colinda@dichtbijbewindvoering.nl
T: 06-14404019

Bereikbaar: ma ,di, wo en vrij

dichtbij foto coming soon

Jolijn van Beckhoven

E:  jolijn@dichtbijbewindvoering.nl
T: 06-28340823

Bereikbaar: ma, di, do en vrij

dichtbij foto coming soon

Tscheu Middelman

E: tscheu@dichtbijbewindvoering.nl
T: 06-38058678

Bereikbaar: ma, di, wo, do en vrij